Email:  [email protected]

Dil:

 

YEŞİL  ENERJİ  TEKNOLOJİSİ  / GREEN ENERGY TECHNOLOGY

LED Aydınlatma,  Güneş  Enerjisi  ve Rüzgar  Enerjisi  olmak  üzere  temiz enerjiler  konusunda, estetik, teknolojik  ve  ergonomik tasarımlar yapmak,  üretmek , projelendirmek ve uygulamak amacıyla kurulan Serhat Yapı ; Alternatif Enerji  Teknolojileri  ve LED Aydınlatma teknolojisi konusunda uzmanlaşarak temiz enerji kaynaklarından maksimum seviyede istifade eden ve ürettiği enerjiyi maksimum tasarrufla kullanan 21. Yüzyılın aydınlatma gereci LED lambalarının yüzde yüz yerli ve seri olarak üretimini yapmaktadır. Konutların ve diğer mekanların elektrik kurulum çalışmalarını da yapan Serhat Yapı projelerine her geçen gün teknolojinin getirdiği yeniliklerle devam etmektedir.

Grup bünyemizde aynı zamanda renk değiştiren aydınlatma sistemleri konusunda uzmanlaşarak mekanlara farklılık katan, bir mekanın istenilen özelliklerini vurgulayan, ifade katan LED’li ürünlerimizle en yüksek konfor ve estetiği müşterilerimize sunmayı ilke edindik.Kurulduğumuz günden bu güne kadar erek ürün tasarımı gerekse üretim kalitesi açısından sürekli gelişim içinde olmaya ve daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayız.

Tasarladığımız ürünlerle genel aydınlatma, iç ve dış dekoratif aydınlatma, lineer aydınlatma ve çevre aydınlatması konusunda projenin kendine özgü özelliklerine uygun çözümler üretmekteyiz. LED teknolojisini kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizle aydınlatma sektöründe yeni bir akım oluşmasına katkıda bulunarak, kullanıcının daha estetik daha işlevsel ürünlere sahip olmasını sağlamak düşüncesiyle teknolojinin tüm yeniliklerini de kullanmayı ilke edindik.

Serhat Yapı  was established  in  order  to make  creative,  esthetic,  technological  and  ergonomic  design,  production  and  applications  in the  field  of  clean  energy  technologies.  Focusing  on  LED Lighting  and  Solar  Energy  Serhat Yapı,  was  started  on manufacturing of technological products in its new factory in 2008.

Having also specialized on color-changing  lighting systems within our group, we made up a principle for serving the highest comfort and aesthetic  to our customers thanks to our LED lighting products that emphasizes the outstanding sides of the area by creating difference in appearance. From the begining, we have been in a continuous effort for giving the beter service and improvement in a sence of both product desing and production quality.

Our products with unique designs enable us to find the best solutions for special projects on area lighting, linear lighting, indoor-outdoor  decorative lighting as well as general lighting purposes . The products that we ptoduced with LED technology created a new tendency in lighting sector. It is also one of our main priciples that we are in line with the latest developments in technology since we are to ensure our customers to get more fuctional and aesthetic products.